<img height="1" width="1" style="display: none;" src="https://www.facebook.com/tr?id=990894967609194&ev=PageView&noscript=1" alt="" />
Atlas Pasywnego Inwestora

Atlas… czyli co?

O Atlasie

Nauka inwestowania

dla każdego / od najlepszych

Niestabilne czasy potrafią spędzić sen z powiek. Nieprzewidziane wydarzenia w różnych obszarach życia, niepewność najbliższych miesięcy, bardzo zmienna inflacja, a także... płynące zewsząd agresywne komunikaty, powodujące stres i nieodpowiedzialne działania. Zmagamy się z tym wszyscy. Teraz to nasza codzienność.

My postanowiliśmy pokazać, że w kwestii dbania o swoją przyszłość finansową można (i warto!) wziąć sprawy w swoje ręce. Przyjąć tę odpowiedzialność i samodzielnie, świadomie, zdecydować, co dalej. Umożliwi to konsekwencja, przemyślana, ułożona w odpowiedni plan i - co bardzo ważne, PRAKTYCZNA! - edukacja.

Najlepsi Eksperci

niezastąpione trio / olbrzymie doświadczenie

Ta misja edukacyjna, skierowana do setek tysięcy Polek i Polaków, wymaga wiedzy, doświadczenia, zdolności przekazania umiejętności także początkującym i... setek godzin przygotowań. Oraz współpracy najlepszych ekspertów, by zderzyć ze sobą różne podejścia i perspektywy, oferując uniwersalne i sprawdzone w boju podejście. Dokładnie te cechy udało nam się zebrać w Atlasie Pasywnego Inwestora!

Michał Szafrański (JakOszczedzacPieniadze.pl), Jacek Lempart (systemtrader.pl) i Artur Wiśniewski (stockbroker.pl) - trzech topowych ekspertów w dziedzinie inwestowania. Połączyli swoje siły, by wspólnie opracować praktyczne i kompletne podejście do zabezpieczania oszczędności. Podejście bezstresowe, niewymagające wiele czasu i - co najważniejsze - długoterminowo odporne na chwilowe zawirowania. Postawiliśmy na inwestowanie pasywne, przystępne dla każdego.

Mailing

na start / od dziś

Na początek, na tych stronach, zapraszamy Cię do zapisania się na nasz Mailing Pasywnego Inwestora. W kilkumiesięcznej sekwencji wiadomości e-mail regularnie, co tydzień, przysyłamy Ci wiele fascynujących i pomocnych materiałów. Dzięki nim poznasz absolutne podstawy finansów osobistych oraz inwestowania.

Przygotuj się na wiedzę we wszystkich możliwych formatach - mamy dla Ciebie zarówno tekst, jak i audio oraz video. Niektóre z tych materiałów są całkowicie EXCLUSIVE, niedostępne nigdzie indziej!


Obecność na tym mailingu pozwoli Ci również być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się dookoła Atlasu. Nie ominą Cię żadne ważne ogłoszenia ani wydarzenia. Warto!

Konferencje / LIVE'y

na żywo / dla każdego

Dość regularnie organizujemy spotkania LIVE z naszymi Mentorami. Można wygodnie, przed własnym ekranem, zapoznać się z ich wiedzą i doświadczeniem, a także zadać pytania i podyskutować na czacie.

Lubimy tę formę spotkań z Wami. I wiemy, że Wam także to odpowiada. Zapisz się na mailing, by nie przegapić żadnej z takich transmisji!

Szkolenie

6733+ Uczestników / 4 miesiące praktycznej nauki

Właśnie trwa Trzecia Edycja Atlasu! To przedsięwzięcie okazało się wielkim sukcesem! W Atlasie wzięło udział już ponad 6733 Uczestniczek i Uczestników. Zebraliśmy setki pozytywnych opinii!

Pełną agendę Szkolenia Atlas Pasywnego Inwestora znajdziesz tutaj ». Już możesz zacząć się niecierpliwić i czekać na możliwość dołączenia do tych wyjątkowych materiałów! :). Zapisz się na mailing i oczekuj wyjątkowej oferty w odpowiednim czasie!

Społeczność

tysiące inwestorów w jednym miejscu / Discord

Uczestniczki i Uczestnicy Szkolenia mają wyjątkową możliwość integracji na naszym atlasowym Discordzie. W ramach tej społeczności wspólnie poszerzamy i pogłębiamy wiedzę ze wszystkich materiałów.

Podczas trwania Edycji Atlasu nasi Mentorzy są również osobiście dostępni na tych kanałach. Można dopytać ich o wszystkie ewentualne niejasności, oraz - oczywiście - czerpać z wiedzy zawartej w odpowiedziach na pytania wszystkich innych Atlasowiczów.

Atlasowa społeczność to wyjątkowe miejsce do poznania wartościowych osób, równie ambitnie podchodzących do tematu inwestowania!

Dołącz do darmowego mailingu już teraz:

FacebookTwitterLinkedin

Jeśli to wszystko wydaje Ci się warte uwagi, to może… Przyda się również Twoim znajomym? Podziel się tą stroną z innymi! Wystarczy, że klikniesz w jeden z poniższych przycisków!

Z góry dziękujemy! Michał, Jacek, Artur, Maciej!

Atlas Pasywnego Inwestora

© 2024 Atlas Pasywnego Inwestora

Potrzebujesz wiedzieć, że przedstawiane przez nas treści mają charakter edukacyjny i są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów Autorów, zatem nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj, że samodzielnie i na własną odpowiedzialność podejmujesz decyzje inwestycyjne. Nasze materiały nie zastąpią porady zasięgniętej u profesjonalisty, mają one jedynie charakter edukacyjny.

SLOWBIZ spółka z ograniczona odpowiedzialnością ul. Marii Konopnickiej 14 / 8, 15-215 Białystok, tel. +48 452 246 901 NIP: 5423445226; Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego; KRS 0000961026; REGON: 521288294

Linki: RODO , Regulamin newslettera , Polityka opinii.